Nicolas Jedraszak objął funkcję prezesa zarządu spółki Frisco.pl prowadzącej jeden z największych e-supermarketów w Polsce. Nominacja ta oznacza wzmocnienie zarządu Frisco.pl o kolejnego menedżera doświadczonego w rozwijaniu firm z branży e-commerce. Wynika to z przekonania grupy MCI Management, głównego akcjonariusza e-supermarketu, o możliwości dalszego dynamicznego wzrostu Frisco w obszarze handlu artykułami spożywczymi przez Internet. W zarządzie pozostaje bowiem Grzegorz Bielecki, który jak dotychczas będzie odpowiedzialny za sprzedaż, jakość dostaw Frisco.pl oraz zwiększenie skali działalności spółki.

- Frisco.pl ma za sobą bardzo dobry rok 2013 i pierwszy kwartał 2014. W tym roku planujemy dalsze inwestycje głównie w rozwój technologii i marketing, by zdobywać coraz szersze grono klientów. Czeka nas wiele wyzwań organizacyjnych związanych z szybkim wzrostem, jednak nasz model biznesowy jest na tyle silny, a rynek rosnący, że perspektywy rozwoju spółki w kolejnych latach postrzegamy bardzo optymistycznie. Własne zaplecze magazynowe i stosowane rozwiązania zapewniają nam bezkonkurencyjną kompletność dostaw i najwyższą jakość produktów, zaś oferta i sama marka przyciągają coraz więcej konsumentów – komentuje Nicolas Jedraszak, prezes zarządu Frisco.pl.

Nicolas Jedraszak posiada bogate doświadczenie w zakresie strategii rozwoju, corporate finance, M&A i rynków kapitałowych. Przez ostatnie 9 lat zrealizował kilkanaście projektów strategicznych m.in. w obszarze FMCG oraz IT. Od 2011 r. jest bezpośrednio zaangażowany w budowę strategii i kanałów dystrybucji dla spółek internetowych w Polsce. Swoją karierę zawodową w rozpoczął od transakcji kapitałowych M&A dla Hexagon Capital (obecnie Global M&A Poland). Od 2009 r. związany z branżą internetową i spółkami portfelowymi Grupy MCI. Jest absolwentem Solvay Business School w Brukseli.