Do grona partnerów biznesowych Widzewa dołączyła firma Budimark, działająca w branży budowlanej. W ramach współpracy nawiązanej z klubem nowy partner będzie się reklamować na bandach LED zainstalowanych wokół stadionu przy al. Piłsudskiego w Łodzi. Dodatkowo Budimark będzie korzystać z pakietów Super VIP klubu, który w komfortowych warunkach pozwala oglądać sportowe widowiska z trybun stadionu i cieszyć  się piłkarskimi emocjami na żywo. Nowy partner Widzewa zajmuje się m.in. budową domów i pawilonów, ocieplaniem budynków oraz innymi pracami związanymi z budownictwem.

- Promując się z klubem zależy nam na budowaniu rozpoznawalności oraz umacnianiu pozytywnego wizerunek naszej marki. Natomiast dzięki karnetom Super VIP możemy dodatkowo wspierać tworzenie dobrych relacji z naszymi klientami. Widzew to marka szeroko rozpoznawalna i ceniona na świecie, a także w Polsce. Jednak dla nas szczególnie ważne jest to, że Widzew to łódzki klub. Sami działamy od lat w regionie łódzkim, doskonale więc wiemy, jaką siłą i potencjałem dysponuje ten klub – mówi Marek Martynowski, prezes firmy Budimark.

-  Z myślą o naszych partnerach tworzymy różnorodne propozycje biznesowe skrojone na miarę ich potrzeb, by spełnić wszelkie oczekiwania naszych sponsorów. Jak widać nasze działania przynoszą efekty, bo już kolejna firma dostrzega korzyści ze współpracy z Widzewem. Tym razem z ogromną przyjemnością witamy więc Budimark w biznesowych szeregach klubu­ - mówi Marcin Ciącio, dyrektor sprzedaży RTS Widzew Łódź SA.

Oprócz szerokich możliwości współpracy na zasadach reklamowych, Widzew oferuje swoim sponsorom różnorodne świadczenia w ramach programu hospitality. Program ten umożliwia oglądanie piłkarskich pojedynków na stadionie Widzewa w warunkach pełnego komfortu, z zachowaniem najwyższych standardów obsługi. Dla partnerów to doskonała okazja, by w mniej formalnej atmosferze spotkać się z kontrahentami i budować w ten sposób pozytywne relacje z klientami. W zależności od potrzeb partnerzy Widzewa mają więc do wyboru trzy różnorodne pakiety – Przyjaciel, VIP i Super VIP. W ramach każdego pakietu oprócz świadczeń meczowych sponsorzy klubu mogą liczyć również na atrakcyjne świadczenia dodatkowe, jak np. obecność trzech wybranych piłkarzy Widzewa podczas zewnętrznego spotkania organizowanego przez firmę, która możliwa jest w ramach pakietu Super VIP. Klienci zainteresowani nawiązaniem współpracy z klubem w tym zakresie  mogą kontaktować się pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..