RTS Widzew Łódź podpisał nową umowę z agencją reklamową Advert House, która odpowiada za kompleksową obsługę graficzną i kreacyjną klubu. Nowy kontrakt zakłada zwiększenie zakresu współpracy klubu z agencją, która będzie promowana m.in. poprzez kampanię internetową na stronie widzew.pl, ekspozycje reklamowe w strefach Hospitality oraz baner na koronie stadionu.

- Realizacja projektów na potrzeby klubu sportowego to dla nas doskonała szansa na zaistnienie w świadomości kibiców. Współpracujemy z Widzewem od ponad roku, dzięki czemu doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele korzyści dla obu stron może przynieść kolejna umowa. Zdecydowaliśmy się więc na dalszą współpracę, która dodatkowo będzie obejmować szerszy zakres działań – mówi Maciej Walczak, założyciel i właściciel firmy Advert House.

- Współpracując z Advert House już od dłuższego czasu mogliśmy przetestować i zweryfikować wysoką jakość usług, które świadczy nasz partner. Stąd decyzja o zwiększeniu zakresu świadczeń i rozszerzeniu współpracy – dodaje Marcin Ciącio, Dyrektor Sprzedaży RTS Widzew Łódź.

Advert House to kolejny partner, który po zakończeniu sezonu podpisał umowę z Widzewem na nową rundę rozgrywek. Wcześniej na współpracę z klubem zdecydowali się „marczak”, Eris Partner Karopol Łódź oraz Impall. Firmy, które zainteresowane są dołączeniem do grona partnerów Widzewa mogą kontaktować się z klubem za pomocą adresu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..